Reference

.. z vašich ohlasů ..

To nejlepší z Petrohradu + Jantarová komnata 18.7.-22.7.2018 (letecky z Prahy)

Jitka nám předávala encyklopedické znalosti zábavnou formou. Díky zodpovědnosti její i kolegů v naší skupině nedocházelo k žádným časovým posunům. Ukázala nám maximum z Petrohradu a budeme na tento zájezd rádi dlouho vzpomínat. Určitě můžeme tento zájezd doporučit všem příznivcům Ruska.

To nejlepší z Londýna + Letní slunovrat ve Stonehenge 18.6.-22.6.2018 (letecky z Prahy)

Paní Jitka nás seznámila jak s historií slovní, tak návštěvou památek a rovněž i moderního Londýna. Znala klady i zápory Londýňanů na život a jejich názory na architekturu, kterou velmi dobře ovládá. Dala nám i dost volného času s doporučením na dobré jídlo a nákup dárků. Moc jí děkuji.

To nejlepší z Londýna + Harry Potter 4.5.-7.5.2018 (letecky z Prahy)

Paní Jitka byla prostě skvělá! Informovaná, kompetentní, aktivní, milá, příjemná, ochotná a připočtu dětí ve skupině velmi trpělivá! A sladit program tak, aby vyhovoval jak dospělým, tak dětem – nic jednoduchého … Vlastně ani nevím kde jsme spali, po celodenním  chození s paní Jitkou bych usnula i pod mostem. 🙂 Prostě s paní Jitkou kdykoli a kamkoli. Bylo to super, děkujeme.

Nejkrásnější hrady Anglie 18.6.-22.6.2017 (letecky z Prahy)

Průvodkyně znala řadu anglických reálií a sepcifik anglické mentality. Zavedla nás na místa, která jsme dosud nenavštívili. Výborné bylo ubytování v kvalitním a pohodlném hotelu Heston Hyde na okraji Londýna. Raději o něco déle metrem než ve stísněné a polohladové noclehárně u centra.

Nejkrásnější hrady Anglie 4.5.-8.5.2017 (letecky z Prahy)

Paní Jitka je velice akční průvodce, dovolená rozhodně není odpočinková a polehávací! Provedla nás po Londýně i nad rámec programu, povídala nám o spoustě zajímavých událostech u většiny míst na která jsme se dostali. U většiny front zvládla zařídit přednostní vstup. Jak se říká v jednom českém filmu – “je to žena která dokáže sehnat drezinu” – myslím, že paní Jitka by zvládla sehnat i letadlo , kdybychom měli zájem …

To nejlepší z Holandska + květinové korzo 19.4.-23.4.2017 (autobusem z Ostravy)

Paní průvodkyně Kratochvílová byla neskutečně znalá. Nebylo snad nic, k čemu by alespoň něco nevěděla. Ocenil jsem její první větu, kterou řekla když nastoupila do autobusu a to, že se strašně moc na tento zájezd těšila a na to, až nám všechno co to jen půjde ukáže. Není nic horšího než utratit svoje těžce vydělané peníze za zájezd, na kterém vás provádí otrávený, nebo nezaujatý průvodce. Paní Kratochvílová byla velice příjemná a opravdu šlo vidět, že v jejím případě šlo spíše o koníček, než-li o práci. Také oceňuji její průbojnost.

To nejlepší z Holandska + květinové korzo 19.4.-23.4.2017 (autobusem z Ostravy)

Paní průvodkyně Kratochvílová je člověk na svém místě. Velice příjemná, má velké znalosti místa, které umí poutavě předat. Určitě bych se s ní ráda vydala i do jiných míst a destinací. Velký dík patří také pánům řidičům. Olda a Zdeněk se o nás příkladně starali aby nás bezpečně a včas dovezli. Moc děkuji za krásný zájezd do Holandska za rozkvetlými tulipány a ochutnávkami sýrů.

To nejlepší z Holandska + květinové korzo 19.4.-23.4.2017 (autobusem z Ostravy)

Průvodkyně nás překvapila velkým množstvím znalostí (nejen o Holandsku. Milý přístup, neustále v telefonickém kontaktu i ve volném čase. Nebyl žádný problém. Děkuji.

0 komentáøù