Pokud máte zájem o odpověď na vaši otázku či hodnocení, nezapomeňte vyplnit svůj email – nemusíte se bát, nebude zveřejněn. Bez něj vám však nemůžeme dát vědět. Děkujeme za pochopení.

59 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Templáři a Zednáři

Včerejši prohlidka Prahou mě a sestru nadchla. Přes padajíci snih a vlhko jsme za 5 minut počasí nevnímaly, protože výklad o Templařich a Zednářich byl velmi zajimavý, podávaný s humorem a zcela profesionálni. Přesto, že jsme žily v Praze skoto celý život, o podaných informacich a místech jsme slyšely poprvé. Moc děkujeme a zařazujeme se k dalším příznivcům a navštěvovateĺům těchto akcí. Hlavní zásluhu má na tom paní průvodkyně, je prostě skvělá.
Z. Soustružniková a Marie Petrová

Zájezd Skotsko

Dobrý den.
Na úvod mé zprávy bych Vám chtěla ještě jednou moc poděkovat za to, jak jste nás krásně provázela naším výletem po Anglii (26.10 – 30.10. 2022). Moc jsme si to s dcerou užily a díky Vám se spoustu věcí dozvěděly. Bylo to moc fajn.
Zároveň bych se Vás chtěla zeptat. Po cestě zpátky se domlouval další výlet do Skotska. Napsaly jsme se do seznamu. Tak jsem se chtěla zeptat jestli se výlet uskuteční a jestli jsou nějaké informace?
Děkuji předem za odpověď.
S pozdravem
Monika Chudáčková s dcerou

Salzburk

Dobrý den,
chtěly bychom s přítelkyní poděkovat za možnost zúčastnit se zájezdu do Salzburku. Bylo to prima, vánoční Salzburk, trhy, pevnost…,autobus.
A Vy, Jitko, jste pro frekventanty zájezdů a vycházek naprosto vysněná průvodkyně. Těšíme se, že se zase s Vámi nějaké procházky nebo zájezdu zúčastníme.

Moc pozdravujeme a přejeme krásné svátky, ještě jednou díky
Iva Nováková

5.12.

Dobrý den,
můj bratr byl s Vašimi službami moc spokojen a já bych mu ráda dala k Vánocům poukaz, aby si mohl vybrat dle vlastního výběru, bylo by to možné?
Moc děkuji a přeji hezký den

5.12.

Dobrý den, paní Jitko, chtěla bych jménem celé grupy Škvoráků poděkovat za nádherný výlet a silné zážitky.
Přejeme krásné, pokojné a klidné svátky a do dalšího roku spoustu zdraví, pevné nervy a moc úspěchů.
Zdeňka Škvorová

Okruh jizni Anglii s nastevou Londyna 26-30.10

Jitka, co uz len nove napisat, ked v predoslych recenziach je uz napisane vsetko a detailne. Tak uz len podakovat za prijemne straverny cas, za putave vyklady z historie Amglicka, priznam sa, vela som o tom cital ale viac som sa naucil prave zo zajazdu ako z knih a samozrejme aj mnoho nejasnosti v dejinach spravne pochopil. Navyse vase prakticke rady pri nakupovanim usetrili penazku a aj tak som neodchadzal naprazdno 🙂 Zaverom len, tesim na dalsi zajazd ak sa podari do Skotsko ! p.s. casom vam poslem aj nejake fotky tych „nasich“ keltov a nieco k tomu. S pozdravom… Číst vice »

Zájazd 2022

Jitka,
ďakujem veľmi pekne za strávenie príjemného pobytu poznávacieho zájazdu. Ste úžasná osobnosť, bolo mi cťou a potešením Vás spoznať.
V mene našej posádky Ilavské, Fodor, Špircová a vymenený Ferianc, Vám zo srdca ďakujem za ukážkovú prácu sprievodcu zájazdu. Vás si jednoducho musí obľúbiť každý. Dokážete aj v nepriani počasia vykúzliť zázraky, vďaka ktorým pobyt má tú správnu iskru všetkého, čo k tomu patrí.
Ešte raz ďakujem a v prílohe posielam pár momentiek.
Verím, že sa ešte niekedy stretneme.
So srdečným pozdravom
Stanislava Ilavská 

Chorvatsko 2022

Dobrý deň prajem pani Jitka, rada by som sa Vám poďakovala za úžasný poznávací zájazd v Chorvátsku, počas tých pár dní vďaka Vám sme spolu s kolegyňou zažili a spoznali viac ako sme čakali. Ďakujeme Vám za vyčerpávajúce informácie a krásne miesta na ktoré ste nás vzala. 
S pozdravom Gabriela Janovská 

Procházky

Bylo to fajn, nestandardní a vtipný.
Díky Jitko
Filip a Anička

30.7. prohlídka Sázavy

Milá paní Jitko, velmi děkujeme za nevšední zážitek, který jsme Vaším prostřednictvím mohly na tomto překrásném místě zažít.
Longweilovi a Hromádkovi ze Znojma.

30.7. prohlídka Sázavy

Moc dobře se to poslouchalo.
Helena

29.7.

Moc zajímavá prohlídka p. průvodkyně Jitky. Měla úžasně poutavý výklad.
Holky Zejdovi, Klokoty

27.7.

Souhlas.
Blanka a Jan

27.7.

Úžasná prohlídka s nezapomenutelným výkladem paní průvodkyně. Jitka je naprosto fantastická, takový výklad jsem ještě nezažila.
Kateřina a Hana Kučerovi

Sázava 16.7.2022

Paní Jitka je ta nejúžasnější průvodkyně s kterou jsme se kdy setkali, má velké znalosti a moc hezky se poslouchá. Určitě se za ní rádi podíváme i do Prahy. Lenka a Marek.

27.2.2022 Templáři a zednáři

Paní Jitka nás provedla pro nás historií spíše neznámou, ale o to zajímavější. Bylo to poutavé a obohacující.
Rády vyrazíme příště zas.
Lucie a Leontýna

20.2. 2022 Hříchy Starého města pražského

Vážená paní průvodkyně, milá paní Jitko, dnes jsme s vámi absolvovali procházku na téma Hříchy staré Prahy a byli jsme velmi spokojeni. Naše kamarádka vlak do Ostravy v pohodě stihla a my, Pražští, bychom s vámi prošli i jiná témata… 🙂 V mém vnímání vaší profese má průvodce být „odborně poučeným společníkem“, přičemž to vybalancování „odbornosti“ (erudice, znalosti, formálně zvládnutá profese…) a „společníka“ (nejde o odbornou přednášku na kongresu, nýbrž o procházku s laiky zajímajícími se o dané téma) je nesmírně důležité. A vy to máte v malíčku a evidentně zvládáte s grácií sobě vlastní. A to mě velmi baví… Byla… Číst vice »

31.12.2021 Hříchy Starého města pražského

Fakt dobrý. Zasmáli jsme se a poučili. Některé hříchy byly opravdu drsné na představu. A dík za dobroty. Super Silvestr.

29.12.2021 Praha

Dobrý den paní Jitko, moc děkujeme za krásnou vycházku a dárečky. Všichni byli nadšení. Těšíme se na setkání příště. Doma se všechno opakovalo a zkoušelo. V roce 2022 hlavně zdravííí…. Irena

23.12.2021 Vyšehrad

Perfektní a velmi zábavné. Takto jsme Vyšehrad vůbec neznali. Půjdeme brzy zase a rádi bychom Putování po pražských hradbách.

10.12.2021 Procházka Praha

Paní průvodkyně Jitka je neobyčejně sympatická, má obrovské znalosti a zkušenosti. Už se těším na další procházky s ní.

8.12. 2021 Praha - Židovské město

Procházka židovským městem byla naprosto úžasná, poutavá, malá skupinka, průvodkyně Jitka prima člověk, určitě jsme s ní nebyli naposledy. Děkujeme.

2.12.2021 Templáři

Procházku historickým centrem Prahy po stopách templářů jsem si krásně užila, paní průvodkyně nám vše poutavě vysvětlila. 

5.9. 2021 Sázava

Setkáváme se od roku 2006, kámoši a přátelé – děkujeme za parádní prohlídku, která nemá obdoby, pošleme sem všechny, které potkáme.
Veronika, Denis, Eleonora

4.9. 2021 Sázava

Magické místo a vynikající průvodkyně. Látalová

4.9. 2021 Sázava

Jedna z nejpoutavějších a nejkrásnějších prohlídek za velmi dlouhou dobu. Moc děkujeme.
Lenka a Pája

18.8. Konopiště

Vynikající výklad a vysvětlení souvislostí – minulost i přítomnost Konopiště – ceníme si Vaší práce. Naďa a Blanka

21.7.-25.7.2021 Zájezd Itálie – Toskánsko

Kolem mne se rozzářila světla na kopcích plných vinic , 30 kolegů popíjí toskánské víno před hotelem a já utekla mezi cikády zavzpomínat na nádherný výklad v Pise o Etruscích mezi freskami plnými barev a historických výjevů. Děkuji moc Jitko a pozdravuji. Užívej si sluníčka a konečně zvolni. Jana z Banské Bystrice.  

29.7.2021 Sázava

Dobrý večer paní jitko, dnes jsme s partnerem s vámi prožili prohlídku Sázavského kláštera. Sedíme a povídáme si o nádherném výkladu a tak erudovanou prohlídku s tak úžasným výkladem jsme ještě nezažili. Moc rádi navštívíme jakoukoliv akci s vámi. Jsme sice z daleké moravy, konkrétně ze sadu u Uherského Hradiště ale rádi se za vámi podíváme s přáním vyslechnout si Vaše obrovské znalosti a názory na historii. Moc děkujeme Renata a Pavel.

29.7.2021 Sázavský klášter a studánka Vosovka

Děkujeme za skvělou prohlídku s paní Jitkou,která Vás neskutečným způsobem vtáhne do vyprávění,otevře nové obzory a vy se dozvíte takové věci, které nikde nenačtete.Hluboká poklona,bylo to úžsané. Lucie a Lea

Sázavský klášter 27.6.2021

Dnes jsme s dětmi zažili naprosto nejlepší prohlídku s paní Jitkou, zdaleka jsem něco tak dobrého nečekala, natož že by to i ty děcka mohlo tak bavit a zaujmout. Jeli jsme prostě na výlet, který jsem jim chtěla spojit s trochou kultury. A odnášíme si úžasný zážitek právě z prohlídky. Moc děkujeme! ♥

II. okru, Konopiště 23.6.2021

Moc děkujeme paní Jitce za úžasnou komentovanou prohlídku. Nikdy jsme nic podobného nezažily a nutilo nás paní Jitku vyhledat a určitě absolvujeme některý z výletů po Praze právě s ní. Je skvělá. Děkujeme Radka a Majda

Procházka Vyšehrad 8.1.2021

Paní průvodkyně je moc sympatická, a moc zajímavě vypráví historii i legendy. Byla jsem na komentované prohlídce na Vyšehradě za soumraku a byl to jedinečný zážitek.

Tajemná Vltava 1.1.2021

Byla sice strašná zima, ale novinka Tajemná Vltava mně naprosto dostala. Chodím tamtudy téměř každý den, ale vlastně se neumím dívat.

Procházka Praha 20.12.2020

Super výklad spojený s velkou dávkou humoru.

Mysteria templářů 20.11.2020

Paní průvodkyně byla skvělá, její styl výkladu jistě zaujme všechny a sem tam dokázala i příjemně pobavit. Byla jsem na Mysteria templářů a velice zajímavé a poučné informace v centru bez turistů byly k nezaplacení.

Svatoprokopská Sázavy 23.7.2020

Velice děkuji skvělé průvodkyni Jitce,která dokáže neskutečně vtáhnout do výkladu a zajímavě vyprávět o krásách památek a okolí.Mohu vřele doporučit a ráda zase s paní Jitkou vyrazím.

Procházka Prahou

Úžasná paní průvodkyně! Prožili jsme si krásnou a poučnou procházku Prahou. Moc se nám tato akce líbila, určitě se příště zase zúčastníme.

Mysteria templářů

Procházka „Mysteria templářů“ byla opravdu skvělá, byl to nevšední zážitek plný tolika informací, které se jen tak někde nedočtete… Andrea

Procházka Prahou

Naprosto perfektní, profesionální, skvěle připravené, srozumitelné, milé i s humorem ! Nádherný zážitek! Doporučuji !
Není co vytknout.. Jana

29.12.2019-2.1.2020 - Francúzka riviéra

Dobrý deň,
ďakujeme za pekný zájazd po azúrovom pobreží, prekrásne prehliadky miest Nice, Cannes, Monaco a Monte Carlo. Veľmi pekné miesta a vrátila by som sa tam znova a znova. Odporúčam tento zájazd každému. Nám osobne sa páčilo najviac Monte Carlo a nevieme sa vynadívať na fotky. Duchom sme ešte stále na týchto miestach. Je ťažké sa vrátiť do reality. Ďakujeme…škoda, že sa tu nedajú pridať nejaké fotky.

8.12. Templáři v Praze

Opravdu nádherně připravená prohlídka, velice profesionální, nechyběl i humor a milé povídání a srozumitelnost pro všechny.. Jsem úplně okouzlená a objednávám se na další prohlídky. Mohu jen doporučit ! Ještě jednou paní Jitce VELKÉ DÍKY za skvělý zážitek !.Čapková Jana

Templáři v Praze, 8.12. 2019 od 14 hod.

Hezká přednáška o templářích a procházka předvánoční Prahou. M.Šmiedová

17.11.2019

Dobrý den,
chcem sa podeliť o zažitok, keď som sa rozhodla, že budem poznavať Prahu : človek sam si prečíta, prejde krásnou Prahou, ale inak to vo Vás zostane, ak počujete výklad od človeka, čo vie a Vám historiu povykláda srdcom. Ano paní Jitka to vie – svoju prácu robí s láskou – ďakujem a určite sa pridám i nabudúce.

Krampuslauf,Mariazell,23.11.2019

Mariazell 23.11.2019
dobrý den,
vynikající zájezd na poutní místo s večerním průvodem čertů.Paní průvodkyně byla velice obětavá a trpělivá. Velice pěkně nás provedla historií nejen města ale i celého Štýrska.Vánoční trhy,bazilika,křížová cesta,mechanický betlém, vyhlášená cukrárna,výroba vyhlášeného perníku a místní likérka v nás zanechali mnoho zážitků, který ještě umocnil večerní průvod Krampusů i s českým komentářem.Děkuji paní Jitce za nádherný zájezd a její obětavost se věnovat všem,kteří se zúčastnili tohoto zájezdu.Mohu všem doporučit .

Templáři 25.11.2019

Dobrý den,

procházku mohu jen doporučit. Paní průvodkyně má velké znalosti, ale zároveň i cit pro historii. I když mě dějepis ve škole zrovna nebavil, kdyby byla mojí učitelkou mohlo být vše jinak. Procházka je dlouhá tak akorát a navštívil jsme místa v Praze, o jejichž existenci jsem neměl ani ponětí. Moc děkuji a těším se na shledanou u další procházky.

Templáři 25.11.2019

Dobrý den,

moc děkujeme za krásný zážitek. Na procházce jsem byla s dětmi a paní průvodkyně je velice zaujala. Mluvila fundovaně, ale zároveň srozumitelně. Spolu s předvánoční Prahou prostě paráda.

Zednáři v Čechách, listopad 2019

Dobrý den, zúčastnili jsme se prohlídky v centru Prahy o templářích a zednářích. Moc děkujeme za fantastický zážitek. Paní průvodkyně Jitka je velmi milá a její znalosti jsou opravdu hluboké. Prohlídka byla poutavá a zábavná, přitom jsme se dozvěděli spoustu nových informací. Budeme se těšit na další procházku. Marie K., Praha.

VELKÝ OKRUH SKOTSKEM 8-12.9. 2019

Ahoj Jitko, dorazili jsme ve 2.30 a ráno šupajdily do práce. Doufám, že jsi odpočívala po skvěle odvedené práci a strávila odpoledne s pejskem v lese. Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit na příště.Karin Broukalová Gymnasium OstravaPRAHA A JEJÍ TAJEMSTVÍ 3-5.9. 2019
Ahojte Jitko, už jsme ve vlaku, ale za hodinku budeme doma. Vše dobře dopadlo, moc děkujeme za vše. Studentíci byli z tebe nadšení i když to bylo náročné. Jsme velkými dlužníky. Brzy na viděnou.
Dáša Valová, Gymnásium Mikulov

FRANCOUZSKÁ RIVIERA 23-30.8. 2019

Děkujeme za krásný zájezd na Francouzskou Rivieru, hodně jsme viděli a ocenili pohodu a vtip při vyprávění o provensálských zvycích, kuchyni i historii.

Pojedeme příště s Vámi kamkoliv. Chrepovská, Bratislava

LONDÝN, STONEHENGE PAHORKY 14-19.8. 2019

Milá Jitko, děkujeme za příjemně prožité chvíle v Londýně a okolí. Vaše starostlivost, osobní nasazení, profesionalita a předání informací bylo perfektní. Jsme rádi, že jsme s Vámi mohli prožít pár dnů – jste jedinečná a úžasná osobnost.

Z Olomouce zdraví Zdeňka a Pepa Václavkovi

TO NEJLEPŠÍ Z PETROHRADU + JANTAROVÁ KOMNATA 18.7.-22.7.2018 (LETECKY Z PRAHY)

Paní Jitka nás seznámila jak s historií slovní, tak návštěvou památek a rovněž i moderního Londýna. Znala klady i zápory Londýňanů na život a jejich názory na architekturu, kterou velmi dobře ovládá. Dala nám i dost volného času s doporučením na dobré jídlo a nákup dárků. Moc jí děkuji.

TO NEJLEPŠÍ Z LONDÝNA + LETNÍ SLUNOVRAT VE STONEHENGE 18.6.-22.6.2018 (LETECKY Z PRAHY)

Paní Jitka nás seznámila jak s historií slovní, tak návštěvou památek a rovněž i moderního Londýna. Znala klady i zápory Londýňanů na život a jejich názory na architekturu, kterou velmi dobře ovládá. Dala nám i dost volného času s doporučením na dobré jídlo a nákup dárků. Moc jí děkuji.

TO NEJLEPŠÍ Z LONDÝNA + HARRY POTTER 4.5.-7.5.2018 (LETECKY Z PRAHY)

Paní Jitka byla prostě skvělá! Informovaná, kompetentní, aktivní, milá, příjemná, ochotná a připočtu dětí ve skupině velmi trpělivá! A sladit program tak, aby vyhovoval jak dospělým, tak dětem – nic jednoduchého … Vlastně ani nevím kde jsme spali, po celodenním chození s paní Jitkou bych usnula i pod mostem. 🙂 Prostě s paní Jitkou kdykoli a kamkoli. Bylo to super, děkujeme.

NEJKRÁSNĚJŠÍ HRADY ANGLIE 4.5.-8.5.2017 (LETECKY Z PRAHY)

Průvodkyně znala řadu anglických reálií a specifik anglické mentality. Zavedla nás na místa, která jsme dosud nenavštívili. Výborné bylo ubytování v kvalitním a pohodlném hotelu Heston Hyde na okraji Londýna. Raději o něco déle metrem než ve stísněné a polohladové noclehárně u centra.

NEJKRÁSNĚJŠÍ HRADY ANGLIE 4.5.-8.5.2017 (LETECKY Z PRAHY)

Paní Jitka je velice akční průvodce, dovolená rozhodně není odpočinková a polehávací! Provedla nás po Londýně i nad rámec programu, povídala nám o spoustě zajímavých událostech u většiny míst na která jsme se dostali. U většiny front zvládla zařídit přednostní vstup. Jak se říká v jednom českém filmu – “je to žena která dokáže sehnat drezinu” – myslím, že paní Jitka by zvládla sehnat i letadlo , kdybychom měli zájem …

TO NEJLEPŠÍ Z HOLANDSKA + KVĚTINOVÉ KORZO 19.4.-23.4.2017 (AUTOBUSEM Z OSTRAVY)

Paní průvodkyně Kratochvílová byla neskutečně znalá. Nebylo snad nic, k čemu by alespoň něco nevěděla. Ocenil jsem její první větu, kterou řekla když nastoupila do autobusu a to, že se strašně moc na tento zájezd těšila a na to, až nám všechno co to jen půjde ukáže. Není nic horšího než utratit svoje těžce vydělané peníze za zájezd, na kterém vás provádí otrávený, nebo nezaujatý průvodce. Paní Kratochvílová byla velice příjemná a opravdu šlo vidět, že v jejím případě šlo spíše o koníček, než-li o práci. Také oceňuji její průbojnost.

TO NEJLEPŠÍ Z HOLANDSKA + KVĚTINOVÉ KORZO 19.4.-23.4.2017 (AUTOBUSEM Z OSTRAVY)

Paní průvodkyně Kratochvílová je člověk na svém místě. Velice příjemná, má velké znalosti místa, které umí poutavě předat. Určitě bych se s ní ráda vydala i do jiných míst a destinací. Velký dík patří také pánům řidičům. Olda a Zdeněk se o nás příkladně starali aby nás bezpečně a včas dovezli. Moc děkuji za krásný zájezd do Holandska za rozkvetlými tulipány a ochutnávkami sýrů.

TO NEJLEPŠÍ Z HOLANDSKA + KVĚTINOVÉ KORZO 19.4.-23.4.2017 (AUTOBUSEM Z OSTRAVY)

Průvodkyně nás překvapila velkým množstvím znalostí (nejen o Holandsku. Milý přístup, neustále v telefonickém kontaktu i ve volném čase. Nebyl žádný problém. Děkuji.

59
0
Would love your thoughts, please comment.x